Лунь Лиза

П.І.Б. : Лунь Єлизавета 16.11.2004 г. р.

Необхідна сума:    16700 грн.

Передано:                          0 грн.

Діагноз: ДЦП, правобічний геміпарез, когнітивна недостатність. 

Місцезнаходження: м. Луцьк


Допомогти зараз


Добрий день. 

  Звертаюся до Вас з проханням про допомогу для моєї єдиної донечки Лізи, їй 13 років. Дівчинка народилася в дуже тяжкому стані внаслідок ускладнених пологів. І цілий місяць провела в реанімаційному відділенні з діагнозом: гострий період церебро-cпінальної травми, асфіксія 3 ст., набряк головного мозку, крововилив, судорожний синдром. В рік поставили діагноз ДЦП, правобічний геміпарез.
  За свої 13 років Ліза пройшла складний шлях недитячих випробувань. Це понад 50 курсів лікування в реабілітаційних центрах. На даний час у  доньки вкорочені праві кінцівки, повністю відсутня дрібна моторика правої руки, стерта форма дизартрії, конгітивна недостатність. Навчається в 7 класі навчально-реабілітаційного центру. 
  Я  виховую донечку сама. Являюсь одинокою мамою. Всі кошти витрачаю на реабілітацію доньки, але лікування надто дороге і тому змушена просити про допомогу. Вже досягли хороших результатів,тому дуже необхідно продовжувати лікування, зробити ще один крок назустріч Лізиній мрії — стати здоровою, жити повноцінним життям.
  
В серпні  пройшли курс лікування в Центрі стимуляції мозку. Невролог порадила пройти щонайменше  чотири курси лікування. Прошу у Вас допомоги в оплаті наступного курсу лікування.  Дякую.

З повагою  Тетяна 

Збір закрито 16.03.2018

Звіт про витрати:

Фото дитини:

 

Документи: